SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Fushe Kosove Kodi 196
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
99188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje banesat ne Fushe Kosove

1.Banesa me siperfaqe 74.45m2 eshte ne katin 8 dhe posedon kete renditje Sallon me Kuzhine, 2.Dhome Gjumi, Banjo.

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »