SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 55m2 mundesi ndrrimi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
99208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes 55 m2 rruges per fush kosove , afer pompes patroni
mundesi ndrrimi me vetura BMW X5 dhe X6,


+37745959900
Informata rreth publikuesit
Lutfi
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »