SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shitet trualli me sip. 1 hektar e 79 ari në Miradi të Ulët-F.Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
17890 m²
ID e produktit :
99213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli me sip 1 hektar e 79 ari ne fshatin Miradi e Ulet-Fushe Kosove. Trualli eshte shume i pershtatshem per te jetuar dhe per shume lloje biznesi; depo te materialit, pemishte, serra, ferma, bazen per rritjen e peshqëve etj... Nese hapet pus (bunar uji del ne thellsi 4-5m) . Traulli ka infrastrukturë komlete; ujë, rrymë, kanalizim, rrugë te asfaltuar, tel&internet, IPTV, Trualli gjindet perballe Ambulances dhe Shkolles Fillore. Nga rruga kryesore per Pejë eshte larg rreth 500m. Perkthimi mund te behet menjehere sepse prona ka qene gjithmone e jona. Oferta vlen vetem nje jave.
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
044793084
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »