SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera Banesa ne Breg te Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
99223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa ne Breg te diellit te shkolla fillore iliria dhe shum afer fakulltetit iliria ndertim i ri po ashtu me nje siperfaqe mjaft te pershtatshme rreth 110m katror, e pershtatshme per student,familjar etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nik
Prishtinë
00377 45 674 581
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »