SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra me qira ne Qender
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
99251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra me qira ne Qender, ne katin e pare, me siperfaqe prej 70m2, ka tri hapesira pune, banjo, dy ballkone. Zyra ka pamje ne te dy anet e objektit, eshte totalisht e renovuar dhe e mobiluar per zyre, ne gjendje shume te mire. Ka pozite shume atraktive dhe shume e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie. Cmimi eshte 850 euro plus shpenzimet.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »