SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Toka ne Muhovc)166/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:44
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
99264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Shitet Toka ne Muhovc me 23 ari me nje siperfaqe te plote dokumentacion te rregullt si dhe pronar shiptar .

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

045 55 00 32

049 605 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »