SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne shtije ne Qagllavicë
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:39
ID e produktit :
99266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 8 Ari ne Qagllavicë, mbrapa Hibi-t.
E parcializuar dhe me infrastrukturë.Cmimi 5900 euro /Ari
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »