SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet (leshohet me qera) banesa ne veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet (leshohet me qera) banesa ne veternik afer vila venera , kati 5 banesa ka 90m2, dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi banjo dhe wc.

044 126 991
Informata rreth publikuesit
AULON
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »