SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes parcelen ne Zllatar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
99321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela prej 5 ari ne Zllatar, 100 metra nga restaurant Panorama. Parcela ka infrastrukture te kanalizimit dhe ujit. Cmimi eshte me marreveshke. Ndermjetesimi i agjencionit nuk vjen ne konsiderim. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 049930130 ose nepermjet linkut per email!.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »