SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne qender te gjilanit
Çmimi :
€54,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te gjilanit te teatri i qytetit banesa esht 103m2 netto !!! esht tersisht e renovuar dhe e mobiluar mobiljet jan te reja si dhe dyrt laminati banjo e tjer... renditja 3 dhoma gjumi 1 sallon 1kuzhin 2 korikore 1 banjo 1 ballkon me pamje nga teatri i qytetit banesa ka nje plan krejt tjeter prej banesave tjer !!! gjat renovimit e kemi ndru planin e baneses banesa gjindet ne soliter ne katin e 8 Me nje qmim shume te volitshem !!!! Kontakto dhe ne viber +37744200155
Informata rreth publikuesit
Baresh
Gjilan
044200155
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »