SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Lokale per blerje apo qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
ID e produktit :
99384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme lokale afariste per blerje ne lagjet: -Dardania dhe Ulpiana, me siperfaqe 120-140m2. poashtu kerkohen lokale afariste per qera ne lagjet: -Mati 1 -Arberia (ish Dragodan) -Taslixhe, me siperfaqe mbi 500m2. KRG-Kosova realty Group tel: 044 173 593, 049 721 126 email: info@krg-ks.com www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »