SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE ULPIANE-PERBALLE AAK-SE
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
99388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana perballe AAK=se. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe 2 ballkona.

NUK LESHOHET PER STUDENTA.

045 294 235
Informata rreth publikuesit
S
Prishtinë
045294235
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »