SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
99391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira me kater dhoma te gjumit.
Shtepia eshte dy kateshe, ka nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma te fjetjes, dy banjo, terase dhe garazhe.
Shtepia eshte komplet e mobiuar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 1000euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »