SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 ari truall, te Liqeni i Batllavës, Orllan
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
99415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 ari truall, përmbi Lugin e Trandafilave te Liqeni i Batllavës, në Orllan.
( 1200 metra nga ruga e asfaltuar)
Eshte vend ideal për vikend shtëpi,
ambient i qetë dhe ajri i paster.
natyre e pastër dhe pejsazh fantastik.
Infrastrukturë: rrugën dhe rrymën.

Qmimi eshte 1.800 euro ari,
5.400 euro për 3 ari,

Info: 044 151 929
049 750 297
viber +37744151929
Informata rreth publikuesit
A
Prishtinë
044151929
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »