SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet BANESEN Ndertim i Ri ne Prishtin Banesa nodhet rruges germis te shkolla Teknike apo per ball qendres familajre 2 te shtepia e G
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet BANESEN Ndertim i Ri ne Prishtin
Banesa nodhet rruges germis te shkolla Teknike apo per ball qendres familajre 2 te shtepia e Gilit
Andaj ju qe deshironi nje Banes ne Prishtin ne nje lagje shum qet
Banesa esht e mobiluar dhe ka ket renditje
- Dhom gjumi
- Sallon me kuzhin
- Banjo
- koridor
- Ballkon
- Lift
- nodhet ne kat 3
dukumentacjoni i rregullt perkthimi i me nje Hershem pronari shqipetar pranojm dhe oferta tjera ndrrim me vetur apo diq te till ju faliminders ju mir presim ne gjdo koh na ..
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
— feeling perfect with Ornela Gashi in Pejë.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »