SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne veternik
Çmimi :
€198,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
99432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne veternik,shtepia eshte 220 metra katror dhe eshte 5.5 ari.Shtepia ka sallon me kuzhin ka 3 dhoma gjumi nje te punes dhe 2 banjo 2 terasa te medhaja.Shtepia gjindet mbrapa Gorenjes Shtepia shitet me te gjitha pajisjet,ka nxemje qendrore me pelet etj etj.....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
049490050
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »