SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 84m
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
99449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m2
Banesa ka dy dhoma gjumi,salloni me kuzhine,shpajzi,banjo dhe ballkoni.
Lagjia Kalabria -TRIO CONSTRUCTIONPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045/977-481
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »