SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qmim Shume te Lire (te shkolla Hajvalis)
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
660 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
99505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje shtepine e cila gjendet te Shkolla Hajvalise, eshte 4 katshe esht me dy hymje, me siperfaqe prej 660m2,dhe 2 ari oborr,te dy hymjet e kan planin e njet te rregullum mbrenda.esht ne gjendje te banushme,esht vertet nje shtepi moderne dhe e ndertuar ka pamje fantastike,shtepija posedon infrastruktur te plot,gjendet ne nje lagje shum te qet per banim, me komoditet ka nje kopsht te bukur dhe relaksus nje vend ideal per te jetuar nje jet te qet , Renditja. ne Katin Perdhes shtepia ka koridor,1dhom dite,2 shpajz,nje banjo dhe 1shpajz ku esht e vendosur nxemja qendrore. ne katin e Par,shtepia ka.1 sallon,1kuzhin,1 dhom gjumi,dhe 1 banjo ne katin e Dyt,shtepia ka 3dhoma gjumi,1banjo dhe nje terras ne katin e Tret shtepia ka 1 dhom tgjumit,ose dites,1 banjo,1shpajz,dhe nje terras po ashtu edhe hymja tjeter i ka keto dimenzjone esht po ne te njetin plan. shtepia eshte pajisur me nxemje me internet dhe ujesjells,

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mailerona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »