SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Fushe Kosove
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje banesat ne Fushe Kosove.
Banesa 74m2 ne katin e pare me dy dhoma gjumi nje sallon+kuzhine terrase .Eshte ndertim i ri .
Qmimi per m2 eshte 450euro.eshte e gatshme per banim.

Banesa 55m2 dhe banesa 65m2 jane ne katin e gjashte keto dy banesa mund te behen bashke 120m2 dhe te behen me 3 dhoma gjumi 2 sallona 2 banjo dhe dy kuzhina.
qmimi per m2 eshte 450euro.
Nuk jane te gatshme edhe 3-4muaj.


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose E-mail: erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »