SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
ID e produktit :
99513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje 4 banesa ne Fushe Kosove(te ALBI)

Banesat gjenden ne katin e 1 dhe posedojn kete renditje

Banesa 65m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe 2 terasa

Banesa 70m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe terasa

Banesa 113m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe 2 terasa

Banesa 130m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe terasa me 40m2

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111
Ose ne E-mail:erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »