SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Fushe Kosove
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje banesat ne Fushe Kosove .
Banesa me siperfaqe prej 120m2 ne katin e 7 dhe 8 ka tri dhoma gjumi , nje sallon+kuzhine nje banjo dhe nje terrase.

Banesa me siperfaqe prej 87.5m2 ka dy dhoma gjumi nje sallon+kuzhine nje banjo dhe nje terrase. Qmimi per m2 eshte 850euro


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111
Ose E-mail:erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »