SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Fushe kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje banesat ne Fushe kosove (te Albi)

Banesat kan siperfaqe te ndrysheme

Bnaesat me siperfaqe prej 61m2 Banesat jan ne katin(3,4,5,6)

Banesat Posedojn:

Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Banesat me siperfaqe 65m2 banesat jan ne Katin(2,3,6,7)

Banesat posedojn:

Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Banesat me siperfaqe 80m2 banesat jan ne katin(6,7,8) banesa ne katin e 8 eshte e banueshme.

Banesat Posedojn:

Sallon me Kuzhine
2 DHoma Gjumi
Banjo.

Banesat me siperfaqe 98m2 jan ne katin(5,6,7,8)

Banesat Posedojn:

Sallon me Kuzhine
2 DHoma Gjumi
Banjo
Shpajz.

Banesat me siperfaqe 105m2 jan ne katin(7,8)
Banesat Posedojn:
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma Gjumi
Banjo
Shpajz

Banesat me siperfaqe prej 118m2 dhe terras 10m2 jan ne katin (4,5,6)

Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Terras

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111
Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »