SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa me siperfaqe prej 70m2 ne Arberi
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
99523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje banesen ne Arberi,banesa ka siperfaqe prej 70m2 eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail: erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »