SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
99528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia me qera i ka 350 m me 3,5ari oborr, garazhe, bodrum, 4 dhoma gjumi,sallon te madh 2 kuzhina,3banjo 1 galeri, 1 shpajz te madh, sistem alarmi dhe kamera, uje 24 ore, nxemje qendrore me dru qymyr, extra parking per 3 veturaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haris
Prishtinë
044 152555
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »