SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE B.DIELLIT TE B."LIN PROJECT"
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
99536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne Breg Diellit te banesat e "Lin Project",eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje:

-sallon
-kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
-shpajz
-ballkon
Uje, rryme 24h

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ba
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »