SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kodra e Diellit - Banesa në SHITJE
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
99542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin 0 / Përdhese e lartë me sipërfaqe prej 100 m2 dhe ka:

* dhomë dite të madhe me kuzhinë,
* 2 dhoma të gjumit,
* banjo,
* wc dhe
* depo.

Çmimi 120.000 Eur.

për më tepër prona mund të vizitoni faqen tonë në FB duke klikuar në link: www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate 
ose na kontaktoni ne nr. tel. +386 49 406 409 (Viber)
apo e-Mail: banesat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »