SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me qmim shume te lire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
99552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje nje shtepi ne Prishtine ne lagjen Qendresa , eshte nje shtepi moderne e cila plotson gjitha kushtet per banim,Shtepia me gjith oborr gjithsej posedon 4 ari ku vetem shtepia ka 200 m2 shtepia eshte dy katshe ne katin e pare ka nje sallon nje kuzhine Nje banjo kati i dyte ka tri dhoma gjumi dhe Nje banjo . Shtepia gjithashtu posedon dy terrasa dhe gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si Ujesjelles Bunar Kanalizim etje
Qmimi i shtepis sipas Marrveshje

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »