SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej 97m2 ,kati 2
eshte ndertim i ri banesa posedon: Sallon me kuzhine ,2dhome gjumi, 2banjo dhe 2 terasa
uje 24/h dhe podrum
eshte ne gjendje te rregullt per banim komplet e mobiluar.

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »