SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Kompleksin Banesor HIG Center ne lagjen Mat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
ID e produktit :
99607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne Kompleksin Banesor " HIG " Center ne lagjen Mati 1.

Është një projekt i cili gjendet në bulevardin Enver Maloku,lagja Mati 1, në Prishtinë. Projekti përmban 350 banesa dhe qendrën tregtare me Wellness.
Ky projekt është planifikuar që t'i përmbushë të gjitha nevojat e juaja si:

Planet e banesave me sipërfaqe të ndryshme,
Distanca e madhe në mes të objekteve,
Hapësirat gjelbëruese,
Furnizim të rregullt me energji elektrike 24h (ashensori, hapësirat e përbashkëta,oborri,parkingu etj.),
Ujë të pijshëm përmes sistemit të filtrimit 24h,
Ujë të ngrohtë dhe ngrohje 24h,
Sigurim në hyrje të objekteve 24h,
Vëzhgim me kamera dhe alarme për mbrojtjen e pasurisë tuaj,
Parking nëntokësor për çdo familje,
Qendrën tregtare me sipërfaqe mbi 30000 m2,
Qendrën për argëtim,
Qendrën Wellness (pishinat dhe saunat)

Behu pjese i ketij kompleksi banesor.

Ju munde te jeni banor i ketij kompleksi ,duke ber pagese kesh si dhe nepermjet bankes Ekonomike me nje pjesmarrje 10% me grejse periudhe deri ne vendosje ne banes apo marrjen e qelsave te banese suaj, dhe me nje ineters bankar 5.9 %.

Per me shume informacione kontaktoni ne numrn e dhen si me poshte.

Me respket.
Keshilltar i shitjes
Bujar Meha

tel. 049/328-959
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
049328959
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »