SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera (te Meto Bajraktari)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
ID e produktit :
99613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk jep objektin me qera te shkoll Meto Bajraktri. Objekti eshte ne katin e pare dhe ka hyrje te veqant.

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »