SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qera banesa me cmim 220 euro ne katin e katert afer shkolles fillore Ismail Qemali
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
99662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është në katin e 4 te rruga Hilmi Rakovica, perballe shkolles fillore Ismail Qemali (te posta e vogel).
- Banesa eshte me siperfaqe 60.00 m2
- Banesa ka 1 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.
- Banesa ka orientim perendim ne objektin banesor.
- Objekti banesor eshte 4 katesh nga dy banesa ne kate, hyrja ne objekt eshte me kamera, kartela dhe ka siguri te larte.
- Ka një dhomë dite të re moderne
- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne
- Nxemje qendrore me radiator
- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë
- Ka te instaluar edhe sistemin e rezervareve (fmth 24 ore uje)
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
045543222
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »