SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ose e nderroj me banes ma te vogel, banesa ka 92 m dhe eshte ne katin e 3
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
99678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj me ma te vogel banesen 92m ne katin e 3, banesa gjindet afer rrethit ne fushkosove, saktesisht perball viva marketit , ne objektin e princeshes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Pristina
049313303
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »