SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 109m2 mbrapa Hotel Sirius
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:21
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
99686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 109m2 mbrapa Hotel Sirius.
Banesa eshte ne katin e 7(shtate),ka dhome dite,kuzhine,tri dhoma gjumi,dy banjo,shpajz,dhe ballkon.
Banesa eshte ne katin e fundit (penthouse)
Çmimi eshte 1000euro per m2.
Per me shum informata kontaktoni ne nr:
: /045 40 12 12 /044 518 550
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »