SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 11ari toke ne Gjilan
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
ID e produktit :
99736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk Shet urgjentisht token e cila gjendet ne Livoq te ulet , ku ka 11ari dhe gjendet vetem 50m larg shkolles.

Qmimi eshte 7000 euro per 1 ari

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649394111
Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »