SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepi prej 130m2 ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
99745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk shet shtepine e cila gjendet ne Gjilan,esht 130 m2 ka3 ari, shtepia esht dy kat ,kati i par ka nje podrum,nje sallon dhe dy banjo,dhe nje terras,ndersa ne katin e dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe nje terras, shtepia esht ne gjendje te mire per banim dhe esht e mobiluar,po ashtu ka ujesjells bunar interent,shtepia i ploteson te gjitha kushtet qe i nevojiten nje shtepie

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649394111
Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »