SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Banesa ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje dy banesa ne Fushe Kosove, banesat kan siperfaqe 107m2 dhe 72m2. Banesat deri ne tetor nuk jan te banueshme.Banesa I ka siperfaqe prej 107m2,banesa eshte ne katin 1.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo

Qmimi per m2 eshte 600euroBanesa II ka siperfaqe prej 72m2,banesa eshte ne katin 9.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Qmimi per m2 eshte 590euro

per me shume info mund te kontaktoni ne ne: +3864939411
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »