SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne bregun e diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
99747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet tek gjambazet afer qebaptores prizereni.
Lokali ka 130m2 nje banjo dhe nje dhom 10m2.
Ka nxemje qendrore 24h uj 24h.
E pershtatshe mer Call-Center ose Depo,ZyreNR 044 114 228
Informata rreth publikuesit
arlind
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »