SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Toka ne Mirosale)167/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:13
ID e produktit :
99748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 50 ari toke afer magjistrales Ferizaj-Gjilan, PERBALL BONSTILIT.
Toka gjendet ne anen e kundert te bonstillit ,rreth 200 metra ne brendi te magjistrales Ferizaj -Gjilan . Ara ka gjatesi 110×46 metra, ka rrugen me gjersi 5 metra nga rruga magjistrale. Toka eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme te bisneseve.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
045 550 032
049 605 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »