SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall prej 9,40,ari ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
ID e produktit :
99749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje 9ari e 40metra,jan afer busina petrol,jan te pershtatme per ndertim te ndonje objekti ,esht nje vendi i qet dhe adekuat per zgjedhje e te jetuarit,qmimi sipas marrveshjes.


Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649394111
Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »