SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
99750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk ka ne shitje Shtepin 2katshe ne Gjilan posedon 2.5 ari, kati i par e ka 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom dhe nje banjo. kati i dyt i posedon 3 dhoma gjumi, 1 banjo, po ashtu ka edhe nje terras,garazhd,bunar,shtepia posedon infarastuktur te plot,shtepia gjindet 200m larg spitalit te qytetit,

Per me shume Info na kontakto ne kete nr:
+38649394111
Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »