SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit per Afarizem - Kodi 0534
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:20
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
99753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0534

Lokacioni: perball Shk.F. Ismail Qemali te Lemon Tree dhe Bukatorja

Siperfaqe: 200 m2

Kati 1 dhe 2 ( kati perdhes eshte e leshuar per afarizem )

- 2 katet e shtepis leshohen vetem per afarizem
- E shtruat Parket
- Parking
- Nxemje Qendrore

Çmimi €1500

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »