SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
99779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira per familjare ne Prizren, adresa Xhemil Fluku 36.
Banesa ka: dy dhoma gjumi,
sallon bashke me kuzhine, banjo, ballkon
dhe ashensor.
Lajmrohuni ne keta nr. Tel.:nr.
0038649 425 696
Zvicerr 004176 513 08 20
Email: artim_z@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Artim
Prizren
049 425 696
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »