SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj truallin per ndertim te larte ne Fush Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Madhësia :
6.3 m²
ID e produktit :
99783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj truallin per ndertim te larte ne fush kosove mbrapa Hotel KosoveGas trualli im ka 6ari e 300m dhe gjithashtu komshit i kane trojet e veta per ndertim te larte, per me shume info mund te kontaktoni ne nr 044644915Postuar nëpërmjet celularit..
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Dardanë
044644915
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »