SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia te Komuna e Vjeter(Tophane)te Trekandshi
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '16
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
99808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 1,38ari truall,2kateshe me 130m2,nxemje qendrore me dru,shtepia ka 2 hymje,garazh dhe oborr.Shtepia esht me leje,kam fleten poseduese dhe te gjitha dokumentat ne rregull jam pronar prej vitit 1982.
Shtepia gjendet te Komuna e Prishtines(e vjetra) tek Trekandshi(Tophane) ne mahallen e Restaurant Liburnia,siq shifet ne foto.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
37745327000
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »