SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela (Kodi 207)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:40
ID e produktit :
99810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeti-shpk - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet parcela prej 15 Ari.
Parcela eshte perballe Nartel Hotel në Prishtine.
Vend i përshtatshëm për ndertime te larte.


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »