SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela mbrapa doganes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Madhësia :
1100 m²
ID e produktit :
99835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela mbrapa terminalit Doganore ne Peje me siperfaqe prej 11 ari. Parcela ka inftrastrukutre te kompletuar dhe dokumentacion valid pronesie.
Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »