SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela mbrapa White House
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
4300 m²
ID e produktit :
99838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela me siperfaqe prej 43 ari e cila gjendet mbrapa servisit White House. Parcela eshte prone e shqipetarit dhe perkthimi mund te behet menjehere.
Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »