SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë (kat shtëpie) 150m2 me qira te Amb. e Francës.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
99844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë (kat shtëpie) 150m2 me qira te Amb. e Francës.
Shtëpia gjendet afër Ambasadës së Francës dhe Ambasadës Çeke. Kati përdhesë lëshohet me qira.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon

Secila prej dhomave e pajisur me Klimë (Air Condition), ujë 24/7, Siguri e lartë si dhe ngrohja gjatë dimrit me Naftë ku mirëmbahet nga pronari.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »