SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 212)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
ID e produktit :
99862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove te resturan Ariu banesa ka siperfaqe prej 47m2,63m2,92m2.

1.Banesa47m2 ne katin e 6 ka kete renditje:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Teras

2.Banesa 63m2 ne katin e 2 ka kete renditje
Sallon me Kuzhine
2.Dhome Gjumi
Banjo
Teras

3.Banesa 92m2 ne katin e 2 ka kete renditje
Sallon me Kuzhine
2.Dhome Gjumi
Banjo
Teras

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »