SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 213/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
99866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove banesa ka siperfaqe prej 86m2 ne katin 2,3,,4,5,6,7 dhe 87m2 ne katin 2,3,5


1.Banesa86m2 ka kete renditje:

1-Sallon me Kuzhine
2-Dhome Gjumi
1-Banjo
1-Spajz

2.Banesa 63m2 ka kete renditje
1-Sallon me Kuzhine
2.Dhome Gjumi
1-Banjo
1-Spajz

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »